RODO

28 maja 2018 12:29

"RODO" - zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych


CO TO JEST RODO?


Szanowni Państwo, w dniu 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych określane jako "RODO"). Posługiwanie się terminem RODO jest powszechnie używanym skrótem ww. rozporządzenia. Celem wprowadzenia nowych regulacji jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie Unii Europejskiej.OGÓLNE ZASADY PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej RCK dostępnym pod adresem strony internetowej

http://rckk.bip.parseta.pl/index.php?id=107966RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x