Koncerty Koncerty

Lady Pank - Słońcem opętani

  • Data rozpoczęcia:
    29 LIPCA 20:00
  • Data zakończenia:
    29 LIPCA 23:00

Zapraszamy 29.07.2023 roku o godzinie 20.00 do Amfiteatru na koncert zespołu Lady Pank.

Fani usłyszą na żywo wyjątkową selekcję największych przebojów grupy, dzięki którym wakacje 2023 staną się niezapomniane! Po wielkiej, jubileuszowej trasie „LP40” i wiosennym cyklu „MTV Unplugged” zespół przygotowuje się do nowych, letnich koncertów. Na trasie „Słońcem opętani” grupa podzieli się z nami swoją energią i dostarczy niezapomnianych przeżyć, bo „kiedy się zaczyna lato”… trzeba sobie pozwolić na odrobinę wrażeń! Lady Pank to jeden z nielicznych zespołów, który pomimo wielkiego dorobku wciąż wydaje autorski materiał i szuka nowych brzmień. Ostatnia płyta, zatytułowana „LP40”, była zbiorem krótkich historii o dzisiejszym świecie, który stanął na głowie. Dziś Borysewicz, Panasewicz i spółka wracają do nas ze swoimi największymi hitami i mocą pozytywnych wrażeń.

Bilety do zakupu na stronie https://bilety.adria-art.pl/event/view/id/312995/koncerty-lady-pank-sloncem-opetani?utm_source=salesmanago&utm_medium=Pop-up&utm_campaign=Fanatyk

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x