Koncerty Koncerty

Sun Festival 2023

  • Data rozpoczęcia:
    28 LIPCA
  • Data zakończenia:
    30 LIPCA

Zapraszamy na Sun Festival 2023, który odbędzie się w dniach 28-30.07.2023 roku w Nadmorskim Parku Kultury w Podczelu.

Sun Festival - najgorętszy hip-hopowy festiwal tego lata w Kołobrzegu! Już 28-30 lipca na terenie Nadmorskiego Parku Kultury na trzech scenach zobaczymy kilkudziesięciu największych artystów polskiej sceny.

Line-up Sun Festival 2023 otwierają: Malik Montana, Pezet, Jan-rapowanie, Słoń, Smolasty, Mr. Polska, Otsochodzi, Polska Wersja, Paluch.

Po świetnej pierwszej edycji festiwalu w roku 2022, w czasie której bawiło się blisko 25 tysięcy osób, impreza powraca w jeszcze większym i głośniejszym stylu. Pierwsze ogłoszenia mocno podkręcają atmosferę, a wiemy, że to dopiero początek!

Sun Festival bilety

Bilety na Sun Festival są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren festiwalu, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x