Inne obiekty Inne obiekty

MSWiA SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe

Sanatorium położone jest w atrakcyjnej strefie uzdrowiskowej,w centrum dzielnicy portowej, w odległości 150 m od piaszczystej plaży, oraz 300m od centrum miasta. W okolicy przyległej do obiektu, znajdziecie Państwo malowniczy mały kościół parafii rzymskokatolickiej św. Marcina. Dalej podążając wzdłuż ujścia Parsęty, dotrzeć można do Latarni Morskiej, oraz jednej z wielu atrakcji w Kołobrzegu - Miasta Myszy. Przyległe ulice - to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych w Kołobrzegu, z wieloma restauracjami, kawiarniami i miejscami, gdzie można zakupić pamiątki.

Nasze Sanatorium stwarza możliwość efektywnego i przyjemnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - budynek otoczony jest ogrodem z różnorodną roślinnością i z nowoczesną plenerową siłownią zewnętrzną. Jesteśmy nastawieni na poprawę zdrowia naszych pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu, cukrzycy i otyłości, schorzeń serca, narządów ruchu, oraz układu oddechowego. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów personelu medycznego, dietetykami i fizjoterapeutami. Oferujemy doskonale wyposażoną bazę leczniczą, obejmującą zabiegi w zakresie balneoterapii, balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii. Dysponujemy również basenem solankowym, salą gimnastyczną, sauną i solarium.

Wszystkie zabiegi odbywają się w połączonych ze sobą budynkach, w związku z tym, pacjent nie musi opuszczać obiektu. Na terenie obiektu znajduje się przestrzenna sala dziennego pobytu z czytelnią, nastrojowa kawiarnia, która oprócz świetnej kawy i domowego ciasta oferuje codzienne wieczorki taneczne, oraz przyjmuje zapisy na wybrane atrakcje. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny, TV oraz balkony. Windy ułatwiają poruszanie się na terenie obu budynków.

 

Ilość miejsc noclegowych: 255

Typ: całoroczny

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x