Koncerty Koncerty

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

  • Data rozpoczęcia:
    30 WRZEśNIA 2022 19:00
  • Data zakończenia:
    30 WRZEśNIA 2022 22:00

Zapraszamy 30.09.2022 r. o godzinie 19.00 na  Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu, które odbędzie się na sali widowiskowej RCK.

W całej Polsce zespół zagrał z tym projektem około 100 świetnie przyjętych, znakomitych pod względem frekwencji, koncertów i ze względu na tak duże zainteresowanie postanowił przedłużyć trasę „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu".

Na setlistę koncertów „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" składają się nieśmiertelne klasyki Dżemu z lat, kiedy przed mikrofonem stał Ryszard Riedel, a także autorskie kompozycje „Sebastian Riedla & Cree" z bogatego okresu 28 lat nieprzerwanej działalności.

Cree to esencja rockowej muzyki, pełnej żywej energii, którą muzycy znakomicie potrafią oddać na koncertach. Doceniają to ich widzowie, a także media, co potwierdzają chociażby słowa opublikowane na łamach pisma „Teraz Rock", autorstwa Marcina Gajewskiego: „Bastek to również świetny wokalista. I doprawdy niesamowite, jak zaśpiewał Dżemową klasykę: nie zmieniając oryginalnych linii melodycznych, interpretował wielkie kompozycje po swojemu. I niemal tak samo żarliwie, co Rysio. I tu już nikt nie powie, że owe teksty są mu obce, że nie jest w nich autentyczny. On też to wszystko przeżył, choć z innej perspektywy. Jest naturalnym dziedzicem tych tekstów, tych emocji, tych fraz..."

„Czerwony jak cegła", „List do M.", „Sen o Victorii" i inne hity wykonane na żywo przez Sebastiana Riedla i zespół Cree pozwolą odbyć sentymentalną podróż do pierwszych lat działalności grupy Dżem.

Skład zespołu:

Sebastian Riedel - gitara, śpiew, harmonijka

Bartłomiej Miarka - gitara

Lucjan Gryszka - gitara basowa

Kuba Majerczyk - perkusja

Adam Lomania - instr. klawiszowe

Ceny biletów do 29.09. bilety w cenie 90 zł, w dniu koncertu 100 zł.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x