Dla najmłodszych Dla najmłodszych

Spektakl „Szałaputki”

  • Data rozpoczęcia:
    13 LIPCA 17:00
  • Data zakończenia:
    13 LIPCA 20:00

Zapraszamy 13.07.2022 roku o godzinie 17.00 do Regionalnego Centrum Kultury na spektakl „Szałaputki”, który odbędzie się scenie plenerowej RCK.
„Szałaputki” to pełen humoru spektakl z wartką akcją dla najmłodszych widzów. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które pomimo przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwo. Mama Kura bardzo się stara chronić swoje dzieci. Karmi je, dba o bezpieczeństwo na podwórku, poucza. Ale dzieci, jak to dzieci (znacie to przecież), nie zawsze pamiętają o przestrogach. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa? Czy Myszka przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów? Przekonajcie się sami! Spektakl dla dzieci od lat 3.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x