Pozostałe Pozostałe

Spektakl „Kolory”

  • Data rozpoczęcia:
    31 MAJA 19:00
  • Data zakończenia:
    31 MAJA 22:00

Zapraszamy 31.05.2022 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na widowisko taneczno-muzyczne „Kolory”, przygotowane przez Stowarzyszenie ZAJA, które obędzie się na sali widowiskowej RCK.

KOLORY - to widowisko taneczno-muzyczne, multimedialne , z wykorzystaniem światła i projekcji kinowej. Artystami występującymi są dzieci i młodzież z Dziecięcego Teatru Tańca ZAJA. Reżyserem spektaklu jest Kamil Czarnecki, choreografką Karolina Kędzior, opracowanie muzyczne Adam Frankiewicz, zdjęcia Paweł Krysiński. Głównym bohaterem spektaklu jest zbuntowany Tolek , który swoją postawą uświadamia nam jak zmienić świat na lepsze. Zabiera nas w emocjonalną podróż do świata pełnego radości i kreacji „ bo Twoje marzenia już są rzeczywistością”. Równolegle ze spektaklem odbędzie się wystawa zdjęć portretowych Pawła Krysińskiego ukazująca ludzi z naszego miasta, którzy swoimi czynami inspirują innych . Nasze miasto jest pełne fantastycznych, kolorowych ludzi którzy żyją wśród nas. Czas ich poznać. Serdecznie zapraszamy.

Bilety w cenie  10 zł do nabycia w kasie RCK i na www.kupbilecik.pl   

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x