Pozostałe Pozostałe

Fundacja Dzikich Zwierząt Marzena Białowolska - Z Wandą nie tylko wśród zwierząt

  • Data rozpoczęcia:
    25 MARCA 16:00
  • Data zakończenia:
    25 MARCA 21:00
 
Zapraszamy 25.03.2023 roku o godzinie 16.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu na szesnaste spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”. Prowadzenie: Monika Wanda Władzińska i Sylwia Kiljan-Rudowicz.
 
Gościem programu będzie Marzena Białowolska-Barnyk, prezes „Fundacji Dzikich Zwierząt Marzena Białowolska". Fundacja powstała w lutym 2020 roku w Szczecinie z inicjatywy osób, dla których dobro zwierząt stawiane jest na pierwszym miejscu. Pani Marzena posiada wieloletnie doświadczenie w aktywnej pomocy potrzebującym zwierzętom. Od 2013 do 2020 roku zajmowała się czynną rehabilitacją dzikich zwierząt, będąc równocześnie współzałożycielem i prezesem Fundacji Na Rzecz Zwierząt „Dzika Ostoja". Przez ten okres odchowała i przywróciła naturze setki osesków oraz piskląt dzikich zwierząt.

Jej marzeniem, które wciąż realizuje, jest rehabilitacja dzikich zwierząt i przywrócenie ich do naturalnego środowiska.

Marcowe spotkanie będzie miało charakter psychologiczno-przyrodniczy, podczas którego Pani Marzena przybliży nam niesamowitą zależność między światem ludzi i zwierząt.

Monika Wanda Władzińska reprezentuje STOWARZYSZENIE (NIE) NASZE KOTY, które aktywnie wspomaga karmicieli kotów wolno żyjących w naszej gminie. Dlatego też puszeczka karmy dla zmarzniętych dachowców mile widziana.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Wstęp wolny!

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x