Inne obiekty Inne obiekty

Kielczanka Albax Sp. z o.o. Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy

W Ośrodku Sanatoryjno - Wypoczynkowym „Kielczanka"- Spółki „Albax” znajduje się w samym centrum uzdrowiska Kołobrzeg, zaledwie 100 m od szerokiej, pięknej, piaszczystej plaży , przy głównej alei spacerowej i pięknym starym parku nadmorskim, blisko mola i portu, około 10 minut piechotą do centrum miasta, 5 minut do dworca PKP i PKS. Ośrodek prowadzi działalność całoroczną i świadczy usługi w zakresie pobytów: sanatoryjno-leczniczych, rehabilitacyjno- wypoczynkowych, wczasowo-rekreacyjnych, szkoleniowo-konferencyjnych. Do dyspozycji Państwa mamy 160 miejsc w: pokojach 1-,2-osobowych, apartamentach i pokojach delux, pokojach delux studio z aneksami kuchennymi
(zlokalizowanych obok budynku głównego). W naszej jadalni serwowane są tradycyjne, smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej. Baza zabiegowa oferuje ponad 40 rodzajów zabiegów poprawiających zdrowie i urodę. Zabiegi lecznicze wykonywane są na bazie lokalnych, naturalnych surowców mineralnych: solanki i borowiny. Atrakcyjne położenie ośrodka, doskonałe warunki klimatyczne uzdrowiska Kołobrzeg, rodzinna atmosfera, miła i profesjonalna obsługa zapewnia wspaniały wypoczynek o każdej porze roku. Serdecznie zapraszamy.

 
 

Ilość miejsc noclegowych: 148

Typ: całoroczny

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x