Hotele

Hotel **** Shuum Boutique Wellness

Hotel posiada 4 gwiazdki. Znajduje się bezpośrednio przy parku nadmorskim, tylko ok. 70 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Tylko ok. 2 km od starówki. Otoczony ogrodem (6000m2), gdzie można wypoczywać w kontakcie z naturą.

97 pokoi dla niepalących (ca.25 m2). W ofercie: pokoje dwuosobowe przeznaczone również do pojedynczego wykorzystania, pokoje dwuosobowe comfort,  apartamenty oraz pokoje typu studio.

Strefa Wellness & Spa to miejsce, gdzie odkryjesz odkryj naturalną potrzebę holistycznego wellnessu.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia, pomyśl o tym co wpływa na Twoje dobre samopoczucie. Zadbaj o siebie całościowo, byś długo cieszył się wewnętrznym relaksem, zdrowiem i energią do działania.

Kompleks basenowy: basen (7x17m, ca. 30C), jacuzzi, brodzik dla dzieci, sauna fińska z widokiem na park nadmorski, sauna parowa, bio-sauna, strefy wypoczynku, sala fitness. Dodatkowo gabinety masażu, salon kosmetyczny.  W poradnia dietetycznej możesz skorzystać z nowoczesnej diagnostyki, np. z badania żywej kropli krwi, testów na nietolerancje pokarmowe. To wszystko pod opieką dyplomowanych dietetyków i doradców żywieniowych, doktora nauk medycznych w zakresie odżywiania, która specjalizuje się również w tradycyjnej medycynie chińskiej i ziołolecznictwie.

 W restauracji bufetowej proponujemy śniadania i kolacje, na bufetach znajdziesz również dania wegańskie, własne wypieki i przetwory. Gotujemy w zespole, który wykorzystuje nowoczesne techniki kulinarne. Mówimy wprost o kuchni bez kompromisów, gdzie zwracamy uwagę na poszanowanie produktów na każdym etapie przygotowania dania. Najlepsze produkty i własne półprodukty, składamy w nieoczywiste kompozycje smakowe. Hotelowa Restauracja ProVita została wyróżniona 2 czapkami w przewodniku kulinarnym Gault & Millau 2017. To zdrowa kuchnia, która uwodzi…

 

Ilość miejsc noclegowych: 195

Typ: całoroczny

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x